موارد مورد نیاز برای ثبت موفق ویزای خانواده

چکیده

پیوند مجدد خانواده یکی از اهداف کلیدی در سیاست مهاجرت کانادا است. دولت کانادا می داند که خانواده ها تمایل دارند به یکدیگر بپیوندند به همین دلیل است که اجازه می دهد تا این اعضا برای ویزای خانواده حمایت شوند. برای درخواست این ویزا الزامی است شخصی که شمارا حمایت می کند از شهروندان کانادا و یا اقامت دائم باشد. در برخی موارد حتی امکان دارد تا در طول درخواست ویزا بتوانید به کار و زندگی در کشور مشغول شوید.

1400/8/4
823 بازدید
موارد مورد نیاز برای ثبت موفق ویزای خانواده

مزایای ویزا خانواده

در صورتیکه اعضای خانواده شما این نوع ویزا را دریافت کردند از مزایای زیر بهره مند خواهند شد.

زندگی و کار بصورت دائم در کانادا
تحصیل در کانادا
دریافت کمک هزینه های بهداشتی و درمانی
درخواست شهروندی کانادا

شرایط صلاحیت

برای موفقیت در درخواست ویزای خانواده می بایست با معیارهای صلاحیت و موارد مورد نیاز آگاه باشید.
۱- (همسر و شریک)

شریک و یا شریک قانونی می تواند شامل درخواست ویزای مهاجرتی شما شود.

شریک قانونی می تواند از هرجنسیت و یا (هم جنس) باشد که حداقل به مدت یکسال با شما زندگی کرده است. هنگامیکه می خواهید از شریک خود حمایت کنید الزامی است تا تمامی نکات را شبیه به درخواست ویزا خود ارائه دهید.
۲- فرزندان

این امکان وجود دارد تا از کودکان وابسته و زیر ۱۹ سال حمایت کنید با اینحال کودکان با هرگونه معلولیت فیزیکی و ذهنی نمی توانند شامل این نوع ویزا شوند.
۳- والدین

والدین نمی توانند در درخواست این ویزا لحاظ شوند و به جای ان می توانند از طریق اقامت دائم و یا شهروند حمایت شوند. مگر در موارد خاصی که والدین و یا پدر بزرگ و مادر بزرگ به علت بروز برخی مشکلات توانایی زندگی به صورت انفرادی را ندارند و دلایل انسان دوستانه و احساسی آن ها در برنامه اولیه درخواست ویزا قرار داده شده است.
الزامات ویزا

به غیر از اسناد موردنیاز و مدارک شناسایی هویت خانواده، شما می بایست برای درخواست هرگونه ویزا، آزمون آیِلتس (ازمون بین المللی زبان انگلیسی) را قبول شود.

اگر شما صلاحیت درخواست ویزا خانواده کانادا را دارید کارشناسان حرفه ای ما می توانند در طول روند درخواست ویزا شمارا همراهی کنند.

موارد مورد نیاز برای ثبت موفق ویزای خانواده

بیگی

کارشناس ملک
مشاوره رایگان