اقامت امارات

چکیده

در اخذ اقامت دبی با خرید ملک در دبی یکی از پرطرفدارترین روش‌های اخذ اقامت امارات است. شما می‌توانید با سرمایه گذاری در خرید خانه در دبی اقامت موقت دبی را دریافت کنید و با خیالی آسوده در این کشور مدرن و مرفه حاشیه خلیج فارس زندگی کنید. مدت زمان اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری در دبی با خرید ملک با توجه به مبلغ سرمایه گذاری متغیر است. به طور مثال اگر 1 میلیون درهم برای خرید خانه در دبی سرمایه گذاری کنید می‌توانید اقامت 3 تا 5 ساله بگیرید و پس از اتمام این مدت امکان تمدید اقامت با پرداخت هزینه ممکن است. در نظر داشته باشید که اگر ملکی را پیش خرید کنید امکان گرفتن اقامت 3 ساله فراهم نخواهد بود. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره هزینه اقامت امارات از طریق خرید خانه در دبی می‌توانید با کارشناسان آسان سفر تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. سال ۱۸۵۶، در طرح نقشه‌برداری مثلثاتی بزرگ هند، برای اولین بار ارتفاع قله اورست –که در آن زمان با نام قله ۱۵ شناخته می‌شد- به مقدار ۸٬۸۴۰ متر گزارش شد. در سال ۱۸۶۵، نام انگلیسی رسمی اورست توسط انجمن سلطنتی جغرافیا بنابر توصیه‌نامه اندرو واگ، رئیس وقت ممیزی بریتانیا در هندوستان انتخاب شد. این نام از به خاطر جرج اورست، و علی‌رغم مخالفت خود او، انتخاب شد.

1400/8/4
1341 بازدید
اقامت امارات

 

اخذ اقامت دبی با خرید ملک در دبی یکی از پرطرفدارترین روش‌های اخذ اقامت امارات است. شما می‌توانید با سرمایه گذاری در خرید خانه در دبی اقامت موقت دبی را دریافت کنید و با خیالی آسوده در این کشور مدرن و مرفه حاشیه خلیج فارس زندگی کنید.

مدت زمان اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری در دبی با خرید ملک با توجه به مبلغ سرمایه گذاری متغیر است. به طور مثال اگر 1 میلیون درهم برای خرید خانه در دبی سرمایه گذاری کنید می‌توانید اقامت 3 تا 5 ساله بگیرید و پس از اتمام این مدت امکان تمدید اقامت با پرداخت هزینه ممکن است.

در نظر داشته باشید که اگر ملکی را پیش خرید کنید امکان گرفتن اقامت 3 ساله فراهم نخواهد بود. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره هزینه اقامت امارات از طریق خرید خانه در دبی می‌توانید با کارشناسان آسان سفر تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

یکی از آسان‌ترین و سریع‌ترین راه‌های گرفتن اقامت امارات ثبت شرکت در دبی است. این نوع اقامت سه ساله است و از طریق ثبت لایسنس تجاری به نام شخص متقاضی در کشور امارات اخذ می ‌شود. اخذ اقامت دبی از طریق ثبت شرکت بدون داشتن شرکت فیزیکی امکان پذیر است و این اقامت شامل متقاضی اصلی اقامت، همسر، فرزندان زیر 18 سال پسر و فرزندان مجرد دختر می‌شود.

در گذشته برای گرفتن اقامت با ثبت شرکت در دبی افراد خارجی می‌توانستند تنها مالکیت 49 درصد سهام را داشته باشند و بقیه سهم به کفیل اماراتی تعلق می‌گرفت. اما شرایط جدید اقامت امارات این امکان را برای افراد خارجی فراهم ساخته تا بتوانند مالک 100 درصد سهام باشند. در شرایط جدید اقامت دبی دولت این کشور امکان راه اندازی کسب و کار و یا ثبت شرکت بدون داشتن دفتر را فراهم کرده است.

با اخذ کامرشیال لایسنس با همان مجوز تجاری شما می‌توانید در امارات به تجارت کالا و فروش بعضی کالاها و خدمات بپردازید. ثبت شرکت در امارات از طریق این مجوز می‌توانید طیف وسیعی از کالاها را به امارات وارد کرده و بفروشید یا به خارج از امارات صادر کنید. تجارت لباس، تجهیزات، خودرو و … جز این موارد هستند.

از طریق اخذ جوز تجاری حتی می‌توانید خدماتی مانند خرید و فروش املاک در امارات داشته باشید. نوع مالکیت شرکت در این روش 51% به 49% است. به ‌این صورت که کفیل شما در امارات 51% مالکیت و شما 49% مالکیت شرکت را در دست دارید. البته امکان اخذ مالکیت 100% شرکت هم در این روش وجود دارد. یعنی در این حالت هیچ کفیلی وجود ندارد، حتی هنگام عقد قرارداد.

اقامت امارات

بیگی

کارشناس تولید محتوا
مشاوره رایگان