خرید ملک در استانبول

چکیده

طبق قانونی که در ماه اوت سال ۲۰۱۸ اصلاح و اجرایی شد و در در راستای جذب بیشتر سرمایه خارجی، اتباع کشورهای دیگر می توانند با خرید ملک به مبلغ ۲۵۰،۰۰۰ دلار و بیشتر، در مدت کمتر از ۳ ماه تابعیت و پاسپورت کشور ترکیه برای تمام اعضای خانواده خود به دست بیاورند.

1400/8/4
1252 بازدید
خرید ملک در استانبول

پس از اصلاح قانون شهروندی ترکیه در سال 2018، اخذ تابعیت ترکیه و گذرنامه ترک اکنون آسان تر از همیشه شده است. از این رو سرمایه گذاران خارجی و اعضای خانواده آنها مانند همسر و فرزندان زیر 18 سال، هنگام خرید ملک یا املاکی که قیمت آنها بیش از250,000 دلار است، از این قانون بهره خواهند برد. تمامی مراحل این فرایند در حداکثر 3 ماه پس از تاریخ خرید انجام خواهد شد. ارزش اولیه سرمایه گذاری برای اخذ تابعیت ترکیه قبل از اصلاح قانون و در بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ یک میلیون دلار بوده است

یا

اخذ تابعیت ترکیه با توجه به مزایایی که دارنده این تابعیت از آن برخوردار است فرصتی فوق العاده می باشد. از ثبات اقتصادی افرادی که مایل به سرمایه گذاری در ترکیه هستند تا سهولت سفر به کشورهای توسعه یافته، با توجه به ثبات اجتماعی و فرصت های متعدد در ترکیه، دارنده تابعیت ترکیه از مزایای بسیاری در داخل و خارج از ترکیه برخوردار می باشد.

 

پاسپورت ترکیه با قرار گرفتن در رتبه ۵۰ جهان این امکان را برای شما فراهم می سازد تا به بیش از 110 کشور، بدون ویزا و یا با ویزای صادر شده در فرودگاه سفر کنید. برخی از کشورهایی که دارنده گذرنامه ترکیه می تواند بدون ویزا به آنها سفر کند عبارتند از برزیل، ژاپن، کره جنوبی و هنگ کنگ، اکراین،  ... اخذ ویزای ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا برای دارندگان گذرنامه ترکیه نیز بسیار آسان شده است.

 

همه اینها از مزیت های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه می باشند. کسانی که مایل به اخذ گذرنامه این کشور هستند، ملزم به پرداخت هزینه ای به دولت و یا سازمان های دولتی نمی باشند. کسانی که از طریق سرمایه گذاری تابعیت ترکیه را دریافت می کنند، 100% از مالکیت املاک خود را بدون هیچ ضامن و شریک محلی دارا می باشند. آنها همچنین از سرمایه کامل املاک و مستغلات خود و همچنین حقوق یک شهروند واقعی ترکیه برخوردار هستند، که سود حاصل از این سرمایه گذاری ممکن است سالانه حتی به بیشتر از  ۳۰% از قیمت ملک به دلار برسد. آن‌ها همچنین قادر به فروش و برداشت کامل سرمایه املاک و مستغلات خود، پس از گذشت سه سال و بدون هیج محدودیتی می باشند.

الزامات

برای به دست آوردن تابعیت ترکیه، باید یک یا چند ملک را به ارزش بیش از 250,000 دلار خریداری نمایید، مشروط بر اینکه در پروسه خرید این ملک یا املاک، قوانین و موارد خاصی مانند  ”سند ملک مذکور به صورت رسمی در شهرداری منطقه ثبت شده باشد ، خریداری ملک فقط از شهروندان ترکیه ، تایید رسمی قیمت ملک از طرف یکی از شرکتهای ارزش گذاری ملک در ترکیه ، پرداخت قیمت ملک توسط خریدار به صورت رسمی و از طریق بانک و تعهد رسمی مبنی بر اینکه تا مدت سه سال پس از خرید، نباید ملک را به فروش برسانید را رعایت نمایید

.

خرید ملک در استانبول

بیگی

کارشناس تولید محتوا
مشاوره رایگان